O kavárně

Kavárnu jsme zakládali s vidinou příjemného místa, plného pohodlných místeček, kde se můžete nad šálkem kávy zapovídat s kamarádkou nebo si třeba odpočinout po dlouhém dni v práci. Společnost vám u nás dělají krásné kočičky dvou nádherných plemen a to mainská mývalí a ragdoll. Každé z těchto plemen je svou náturou trochu jiné a i každá kočička je jedinečnou osobností, kterou je třeba poznat a seznámit se s ní stejně jako s člověkem.


Naše kavárna je rodinný podnik, který si zakládá na kvalitě všech nabízených produktů. Veškeré dezerty jsou domácí výroby, připravujeme je sami pouze z vybraných produktů, jako je pravé máslo či regionální mouka z palhaneckého mlýnu Herbert.Samozřejmostí je u nás i milá, příjemná obsluha, připravená vám vyjít vstříc jak je to jen možné. V případě zájmu o pořádání oslavy narozenin či jiné významné životní události v naší kavárně s vámi rádi probereme možnosti provedení takové akce.Co očekávat od posezení u nás

Kočky jsou velké individuality a dělají pouze to, co chtějí a sami uznají za vhodné. My toto respektujeme a naše kočičky mají velkou svobodu. Když budou mít náladu, budou s vámi ležet u stolu na židli, případně spinkat, nebo budou mít dobrodružnou náladu a rozhodnou se vám zkontrolovat kabelku.

Může se také stát, že nebudou mít náladu vůbec na nic a budou chtít mít svůj klid. Proto se může stát, že kočičky zastihnete různě „zašité“, protože mají zrovna takový den. Zkrátka kočičky jsou velmi svéhlavé a my nemůžeme slíbit, že k nám přijdete pouze v ty hravé a dobrodružné dny, ale můžeme říci, že tu s námi jsou každý den a vy je můžete minimálně pozorovat a užívat si jejich uklidňující přítomnost. I to velmi pozitivně působí na váš klid a pohodu.

V případě, že se chcete s našimi kočičkami lépe seznámit, neváhejte se zeptat našich baristek a baristů. Náš tým naše kočičky zná nejlépe a ví jak k nim přistupovat. Jsme tu pro vás stejně tak, jak jsme tu pro ně.

Nejlépe naše kočičky samozřejmě poznáte, když se budete pravidelně vracet. Mnoho našich stálých zákazníků s nimi má vytvořené přátelské pouto a kočičky vás po čase skutečně poznají.Kočičí couvert

O naše malé chlupaté pracanty se staráme, jak nejlépe umíme. Dostávají velmi kvalitní krmivo, které je nejen udržuje ve výborné kondici, ale mají díky němu například i krásný hebký lesklý kožíšek. Kočičky toho ovšem potřebují mnohem více. Takovým nutným základem je stelivo, stromy na šplhání a ničení, pelíšky, hračky a samozřejmě v neposlední řadě pravidelná veterinární péče.

Náš couvert, který je pět korun na osobu, je vám automaticky započítán a je to symbolický příspěvek na všechny náklady spojené s kočičkami a nahrazuje vstupné, které je pro kočičí kavárny ve světě naprosto běžné a bez něhož by nebyly schopné fungovat.Rezervace

můžete provádět buďto na telefonním čísle

+420 704 062 906

nebo osobně u obsluhy.

Děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu

Aktuality

Sobota 16.2.2019

Dnes máme v kavárně uzavřenou společnost od 14 do 15 hodin. Děkujeme za pochopení.

Akce

Snídaňová nabídka

Každý všední den od 9 do 11 hodin na vás čeká zvýhodněná cena kombinace kávy nebo čaje + dezert.

Otevírací doba


Snídaňová nabídka   9:00 - 11:00
Po - Pá   9:00 - 19:30
So   11:00 - 19:30
Ne   11:00 - 18:00
Státní svátky   11:00 - 18:00